۱۳۹۹ سه شنبه ۲۴ تير
FA
دانشگاه اصفهان
برگزاري پنجمين كنفرانس بين المللي بازي هاي رايانه اي فرصت ها و چاش ها در دانشگاه اصفهان
مراسم افتتاحيه «پنجمين كنفرانس بين المللي بازي‌هاي رايانه‎اي؛ فرصت‌ها و چالش ها» با حضور پژوهشگران حوزه هاي علوم انساني و علوم فني در دانشگاه اصفهان برگزار شد.

مراسم افتتاحيه «پنجمين كنفرانس بين المللي بازي‌هاي رايانهاي؛ فرصت‌ها و چالش ها» با حضور پژوهشگران حوزه هاي علوم انساني و علوم فني در دانشگاه اصفهان برگزار شد.  

به گزارش وب سايت خبريuinews دكتر رسول ركني زاده معاون پژوهش و فناوري دانشگاه در پنجمين كنفرانس بين المللي بازي هاي رايانه اي فرصت ها و چاش ها، خلاقيت را نماد حكمت و شكوفايي دانست و اظهار داشت: ساختار آموزش و پرورش بايد بر مبناي خلاقيت بنا شود و مفهوم خلاقيت را نمي توان از خودشكوفايي جدا نمود. وي در ادامه نياز به انسان خلاق را بسيار ضروري قلمداد نمود و تصريح نمود: نياز به انسان خلاق ضروري تر از نياز به انسان تعليم ديده است. دكتر ركني زاده در ادامه به تشريح پرورش خلاقيت در جامعه پرداخت و يكي از مهم ترين شروط اين مهم را بريدن از آينده و گذشته دانست. راه پرورش ايده هاي خلاق به اشتراك گذاشتن اين ايده هاست.

 دكتر جواد راستي دبير پنجمين كنفرانس بين المللي بازي هاي رايانه اي فرصت ها و چاش ها نيز در اين مراسم ضمن تاكيد بر ضرورت تعامل  پژوهشگران حوزه علوم انساني و حوزه علوم فني اظهار داشت:دانشگاه اصفهان با راه اندازي مركز نوآوري صنايع سرگرمي به توسعه ي آموزش و پژوهش و كارآفريني در اين حوزه مهم ، استراتژيك و ثروت آفرين همت گماشته و گام هاي جدي در اين راستا برداشته است كه از مهم ترين آن ها، مي توان به راه اندازي دبيرخانه دايمي كنفرانس بازي هاي رايانه اي فرصت ها و چالش ها با هدف شكل دهي علمي به پژوهش هاي پراكنده ي اين حوزه نوين فناوري اطلاعات اشاره كرد................

براي مطالعه كامل اين خبر بر روي لينك كليك نماييد. 
تاریخ:
1398/11/30
تعداد بازدید:
389
منبع:
Powered by DorsaPortal